گروه یونیک از دی ماه سال  ۱۳۸۷ به صورت تخصصی فعالیت خود را در زمینه  تولید قاب عکس، آلبوم عکس، و تجهیزات وابسته به عکس و آلبوم ، جهت همکاری با برترین آتلیه های سطح کشور آغاز نمود.

یونیک، زیرمجموعه " آلبوم عکس یادواره " با بهره گیری از دانش، و تجربه ۳۰ ساله و بهره گیری کادری متخصّص همواره چه از لحاظ دقت در تولید و چه از لحاظ مطلوب بودن مواد اولیه مصرفی گوی سبقت از رقبای خود ربوده و همواره کیفیت بالا در تولید را سرلوحه قرار داده است.

گروه یونیک در ابتدا با طراحی و تولید قاب عکسهای مدرن، آغاز به کار نمود.

قاب عکس هایی با نام تجاری یونیک، که در عمل توانست با محصولات مشابه خارجی، رقابت کرده و در نگاه مردم، با اقبال خوبی روبرو شود. این مجموعه با نیم نگاهی به نیاز بازار،نسبت به بروزرسانی محصولات و روند تولید اقدام نمود و خط تولید پک ژورنال و ست های نفیس آلبوم نیز به محصولات این مجموعه اضافه گردید.
با تولید محصولات نامبرده و با افزایش تقاضا کم کم محور توجه این گروه بر روی تولید پک های ژورنال متمرکز گردید ، بطوریکه پس از مدتی ،جهت پاسخگویی هر چه بهتر به مشتریان، خط تولید قاب عکس متوقف شد تا با حذف محصولات قدیم، عرصه برای محصولات جدید باز شود. پس از مدتی کوتاه، یونیک با رعایت تمامی استانداردهای لازم به یکی از پیشگامان این عرصه تبدیل گردید.
در طی این سالها علیرغم مشکلات موجود جهت تهیه و استفاده از مواد اولیه مرغوب، این مجموعه همواره کیفیت محصولات را از مهم ترین ویژگی های کار خود دانسته و توانسته است محصولاتی با بهترین کیفیت را به بازار عرضه نماید.
 
خوشبختانه تا به امروز با تدوین و برنامه ریزی معقول، بهره گیری از کادری مجرب و همچنین مدیریت صحیح توانسته ایم ، اصل مشتری مداری را رعایت نموده و رضایت مشتری را بر تمامی امور ارجح بدانیم.

فروش اینترنتی محصولات: VioRad.com